Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna jest szeroko rozwiniętą grupą specjalnych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu zębów.

Dzięki nowoczesnym technologiom w urządzeniach, specjalnym materiałom, znacząco poprawiamy wygląd zębów.

Zmiany mogą dotyczyć zarówno redukcji koloru zębów, likwidowania przebarwień, jak również ich kształtu.

Umów się na konsultację

Umów się na wizytę

Higienizacji to usunięcie kamienia i osadów nazębnych, które są przyczyną zapaleń dziąseł, krwawienia dziąseł i nieprzyjemnego zapachu z ust.

Jest to pierwszy etap w poprawie wyglądu zębów - w naszym gabinecie stosujemy protokół GBT (Guided Biofilm Therapy) , dzięki któremu zabieg jest delikatny i małoinwazyjny, ale bardzo skuteczny. Pacjenci pownni zgłaszać się na higienizację raz na pół roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybielanie zębów - w naszym gabinecie stosujemy metodę wybielania gabinetowego oraz nakładkowego. Wybielanie gabinetowe polega na założeniu żelu wybielającego, którego działanie aktywuje lampa - zabieg trwa 1 godzinę. Po tygodniu Pacjent ma możliwość skorzystania z zabiegu powtórnie bezpłatnie.

Wybielanie nakładkowe polega na pobraniu wycisków łuku szczęki i żuchwy, a następnie na drugi dzień przygotowujemy dla Państwa gotowe indywidualne nakładki wybielające wraz z szczegółowym instruktażem ich stosowania.

Można także łączyć metody gabinetową i nakładkową - wówczas efekty są najlepsze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stomatologia zachowawcza - bonding

Bonding - to wysoce estetyczna odbudowa kompozytowa zębów. Można go wykonać do niewielkich korekt jak i do całkowitej odmiany uśmiechu.

Bonding to nic innego jak pokrycie szkliwa materiałem kompozytowym w celu poprawienia estetyki uśmiechu, zębów nie szlifuje się do tego zabiegu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stomatologia protetyczna – licówki

Licówki są najbardziej estetyczną metodą odmiany swojego uśmiechu - są idealnie gładkie, nie przebarwiają się i są bardzo trwałe. Projektowane indywidualnie dla każdego Pacjenta pozwalają na stworzenie wymarzonego uśmiechu. Licówka to nic innego jak cieniutka porcelanowa łuska pokrywająca ząb od strony wargowej/policzkowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Umów się na konsultację

Umów się na wizytę

Stomatologia estetyczna - metamorfozy naszych Pacjentów