Stomatologia estetyczna

Każdego dnia staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Pacjentów, którzy coraz częściej decydują się na poprawę estetyki swojego uśmiechu.

Biały, zdrowy uśmiech dodaje pewności siebie i jest wizytówką każdej osoby

Zapewniamy kompleksową poprawę estetyki, dzięki leczeniu ortodontycznemu (nowoczesna technologia Clear Aligner*), wybielaniu zębów (także martwych), wykorzystujemy innowacyjną metodę wybielania zębów nadwrażliwych Prevdent*, wykonujemy ultracienkie licówki i korony porcelanowe E-max.

Dążymy do perfekcji i uzyskania pełnej harmonii w uśmiechu, uzyskując tym samym spektakularny efekt estetyczny i zadowolenie Pacjentów.

Jako jedyni w Lublinie wykonujemy każdy etap leczenia w kontroli mikroskopowej, dzięki czemu dajemy gwarancję świadczonych usług.

Korony i licówki cementujemy według nowoczesnych metod co daje gwarancję szczelności i komfortu pacjenta.

  • Marzysz o Hollywood smile?
  • Jesteś niezadowolony z koloru, kształtu swoich zębów?
  • Umów się na konsultację już dziś

*Wybielanie Prevdent – nowoczesny system wybielania gabinetowego skierowany dla pacjentów głównie z nadwrażliwością, bazujący na składniku jakim jest nanohydroksyapatyt, który zamyka otwarte kanaliki zębinowe powodujące nadwrażliwość zębów. Dzięki zabiegowi znoszona jest uporczywa nadwrażliwość zębów, a skutkiem ubocznym jest wybielanie zębów o kilka tonów. Procedura łączy w sobie dwa zabiegi: znoszenia nadwrażliwości i wybielania, dlatego jest coraz częściej wybierana przez pacjentów.

Zabieg wybielania trwa od pół godziny do dwóch godzin i jest wspomagany dzięki użyciu lampy aktywującej preparat. Wykonujemy także nakładki wybielające.

*Clear Aligner to nowoczesna technologia w ortodoncji. Idealna alternatywa dla osób niewyobrażających sobie nosić aparat stały.

Clear Aligner to przezroczysty, niewielki, niewidoczny aparat idealnie dopasowany do zębów pacjenta, który powinno się nosić przez minimum 20 godzin dziennie.

Zdejmuje się go jedynie do spożywania posiłków. Zapewnia pacjentom utrzymanie higieny jamy ustnej dzięki temu, że można go z łatwością zdejmować i szczotkować zęby jak zawsze. Aparat ten może być stosowany u nastolatków powyżej 14 roku życia oraz u dorosłych.

Zapraszamy na konsultację!