Metamorfozy

Korony pełnoceramiczne e-max

Korony stosujemy w przypadku dużego zniszczenia tkanek własnych zęba, po leczeniu kanałowym, i gdy chcemy poprawić kształt i kolor. Pacjentka zgłosiła się do nas w celu poprawy estetyki uśmiechu. Wiele nieszczelnych i starych wypełnień spowodowało, iż uśmiech wydawał się ciemniejszy i niespójny. Po wykonaniu koron pełnoceramicznych E-max pacjentka znów może cieszyć się białym i harmonijnym uśmiechem.
Przed
Po
Przed
Po
Przed
Po
Przed
Po

Mosty porcelanowe

Mosty pozwalają na odtworzenie pojedynczych lub mnogich braków zębowych. Do ich założenia potrzebujemy zdrowych zębów filarowych. Istnieją dwa rodzaje mostów:
  • mosty na podbudowie metalowej;
  • mosty pełnoceramiczne
Wybór mostów jest indywidualny, zależy od ilości braków oraz odcinka łuku zębowego.

Mosty porcelanowe na podbudowie metalowej

Przed
Po

Mosty pełnoceramiczne

Przed
Po
Przed
Po

Odbudowa estetyczna podczas jednej wizyty

Często istnieje możliwość poprawy estetyki uśmiechu na jednej wizycie za pomocą standardowych materiałów kompozytowych. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu możemy skorygować kształt i kolor zębów.
Przed
Po

Nowoczesna ortodoncja nakładkowa – Clear Aligner

Nowoczesne aparaty nakładkowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ nie posiadają one uciążliwych zamków metalowych jak standardowe aparaty stałe, a higiena jamy ustnej nie ulega zmianie – pacjent może normalnie szczotkować zęby, dzięki temu, że aparat jest wyjmowany. Aparat jest niewidoczny, a więc całkowicie estetyczny. Pacjent zgłosił się do nas w celu poprawy estetyki zęba w odcinku przednim. Zaplanowano leczenie ortodontyczne Clear Aligner, a następnie wykonano koronę pełnoceramiczną.
Przed
Po

Estetyczne wypełnienia kompozytowe

W naszej klinice każde wypełnienie jest starannie tworzone w kontroli mikroskopowej. Odtwarzamy pełną anatomię zębów wraz z szczegółami, dzięki temu takie prace mają maksymalną funkcję. Zakładanie wypełnień w koferdamie (izolującym od wilgotnego środowiska jamy ustnej) zapewnia szczelność i trwałość. Rekonstruujemy stare i nieszczelne wypełnienia nadając im funkcjonalość i najwyższą estetykę.
Przed
Po