Korony pełnoceramiczne e-max

metamorfozy

Korony stosujemy w przypadku dużego zniszczenia tkanek własnych zęba, po leczeniu kanałowym, i gdy chcemy poprawić kształt i kolor. Pacjentka zgłosiła się do nas w celu poprawy estetyki uśmiechu. Wiele nieszczelnych i starych wypełnień spowodowało, iż uśmiech wydawał się ciemniejszy i niespójny. Po wykonaniu koron pełnoceramicznych E-max pacjentka znów może cieszyć się białym i harmonijnym uśmiechem.

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

PRZED

PO

Mosty porcelanowe

metamorfozy

Mosty pozwalają na odtworzenie pojedynczych lub mnogich braków zębowych. Do ich założenia potrzebujemy zdrowych zębów filarowych. Istnieją dwa rodzaje mostów:

-mosty na podbudowie metalowej

-mosty pełnoceramiczne

Wybór mostów jest indywidualny, zależy od ilości braków oraz odcinka łuku zębowego. 

Mosty porcelanowe na podbudowie metalowej

PRZED

PO

PRZED

PO

Mosty pełnoceramiczne

PRZED

PO

PRZED

PO

Odbudowa estetyczna podczas jednej wizyty

metamorfozy

Często istnieje możliwość poprawy estetyki uśmiechu na jednej wizycie za pomocą standardowych materiałów kompozytowych. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu możemy skorygować kształt i kolor zębów.

PRZED

PO

Nowoczesna ortodoncja nakładkowa - Clear Aligner

metamorfozy

Nowoczesne aparaty nakładkowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ nie posiadają one uciążliwych zamków metalowych jak standardowe aparaty stałe, a higiena jamy ustnej nie ulega zmianie – pacjent może normalnie szczotkować zęby, dzięki temu, że aparat jest wyjmowany. Aparat jest niewidoczny, a więc całkowicie estetyczny.
Pacjent zgłosił się do nas w celu poprawy estetyki zęba w odcinku przednim. Zaplanowano leczenie ortodontyczne Clear Aligner, a następnie wykonano koronę pełnoceramiczną.

PRZED

PO

Estetyczne wypełnienia kompozytowe

metamorfozy

W naszej klinice każde wypełnienie jest starannie tworzone w kontroli mikroskopowej. Odtwarzamy pełną anatomię zębów wraz z szczegółami, dzięki temu takie prace mają maksymalną funkcję. Zakładanie wypełnień w koferdamie (izolującym od wilgotnego środowiska jamy ustnej) zapewnia szczelność i trwałość. Rekonstruujemy stare i nieszczelne wypełnienia nadając im funkcjonalość i najwyższą estetykę.

PRZED

PO